16 Mayıs 2013 Perşembe

ANIL ATEŞ ve IRKÇILIK

Hafta sonu Fenerbahçe - Galatasaray maçında yaşananları üzüntüyle izledik. Daha önce Zokora'nın maruz kaldığı ırkçılık konusu aynı stadda tekrar ortaya çıktı.


Birkaç taraftarın organize bir şekilde siyahi oyuncularımıza muz sallaması ve daha sonra sahaya atması objektiflere takıldı. Tabi bu olayların kulübe ne kadar zarar vereceğini düşünen yönetim yalanlarla dolu bir basın toplantısı düzenlerken gerçeklerin birkaç saat içinde ortaya çıkacağını tahmin edemedi.


Bugün itibari ile artık futbol maçlarını evimde seyredeceğim. Geçen yıl Kadıköy'ü yakanlar cezalandırılmadığı gibi bu yıl da ırkçılık yapanlar cezalandırılmayacak. Ben böyle futbol dünyasının...

Galatasaray emin adımlarla yoluna devam ediyor. Ne demiştik yıllar sonra 'sahamızda onlara o ilk şampiyonluğu vermeyecektik' diyecekler.Yazının asıl amacı ise deşifre olan Anıl Ateş. Anıl Ateş bana çok rahat ulaşabilirsin. Senin hakkında ırkçılık yaptığına dair söylentiler var. Doğru mu Anıl Ateş? Ali Sabancı'nın şirketlerinden Esas Holding'te yöneticisin. Bunu biliyoruz hatta özgeçmişin internette dolaşıyor. Ali Sabancı seni kovacak mı Anıl Ateş? Irkçı mısın Anıl Ateş? Beni bul Anıl Ateş istersen çok rahat bulursun bu soruları yüzüne sormak istiyorum.


Sizler de bu yazıyı paylaşın ve bu arkadaş mağdur mu yoksa midesi mi ağrıyor öğrenelim. Çiğ yemedik ki midemiz ağrısın değil mi Anıl Ateş?  

2 yorum:

  1. Acıbadem Fulya hastane kayıtlarına bir bak istersen, doğru mu söylüyor görürsün. Bu araştırmacılığını orada da göstersene.

    YanıtlaSil
  2. Salak mısın çocuk? Hastane kayıtlarını bana verirler mi? Irkçılık yapan orada fotoğraflarda görünüyor. İşinize bakın.

    YanıtlaSil

Related Posts with Thumbnails